• Фільтри
  • Сортувати

Шведський Velo

Velo — високоякісні нікотинові пакетики шведського виробництва, які порадують не лише гарною міцністю, а й насиченими смаками.

Виробник повністю відмовився від використання тютюнового листа та замінив його нікотином вищого очищення. Це дає відразу дві очевидні переваги: відсутність жовтого нальоту на зубах та неприємного запаху з рота після використання.

Шведський Вело славиться своєю справді високою якістю. Пакетики м'які, шовковисті на дотик, комфортно розміщуються під губою і не викликають подразнення ясен. На відміну від інших продуктом, павуки Velo досить вологі, тому вивільнення нікотину відбувається моментально і триває дуже довго.

Міцність шведського Вело

Пакетики Velo розроблені в багатьох комбінаціях, тому кожен зможе знайти необхідний товар, як початківець, так і досвідчений цінитель нікотинової продукції. Міцність цих паучів варіюється від 6 до 20 мг/г.

Де купити нікотинові пакетики Velo

Шведський Velo можна придбати онлайн на нашому сайті або по мобільному телефону, зв'язавшись з нашим менеджером. Ми продаємо лише оригінальний товар, який відповідає всім стандартам якості. Відправлення здійснюємо щодня по всій території України зручною для Вас службою доставки. Ми ретельно стежимо за умовами зберігання та термінами придатності, щоб наші клієнти отримували лише якісний товар.

Залишились питання? Ми із задоволенням проконсультуємо вас і допоможемо підібрати потрібний товар, відштовхуючись від необхідної міцності, смакових уподобань та досвіду використання нікотинової продукції.

No products were found matching your selection.

Меню
Close

Кошик

Close

Обране

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей політика конфіденційності.

Already got an account?

Close

Close

Категорії