• Фільтри
  • Сортувати

Купити одноразку

Одноразові поди

це унікальна система за допомогою якої можна використовувати продукт, не думаючи про догляд за ним. У таких пристроях знаходиться ємність з рідиною в якій міститься сольовий нікотин і ароматизатор з тим смаком, який ви собі підберете, акумулятор розрахований щоб випарувати всю цю рідину. Таких подів вистачає від 300 до 2000 затяжок, залежно від бренду та лінійки самого пристрою.

Наприклад HQD є лінійка HQD Cuvie і буде до 400 затяжок в одному поді. HQD купити можна у нас в магазині, просто оформивши замовлення на сайті або в будь-якому зручному для вас месенджері за номером телефону. Також можна купити одноразовий под Україна з доставкою до будь-якої точки країни. Надсилаємо щодня, в середньому доставка 1-2 дні. Якщо потрібно HQD купити Київ, у нас є точки самовивезення, де можна забрати своє замовлення! В асортименті також є й інші види одноразових подів.
У нас представлено кілька брендів, у яких у девайсах кількість затяжок близько 800. Це такі як PUFF, Vaporlax, Elf Bar та інші!

PUFF Bar купити у нас в магазині дуже просто, можна оформити замовлення на сайті або зателефонувавши нам за номером, який вказаний у розділі Контакти! Є кілька смаків PUFF! Кожен зможе підібрати собі до смаку. 800 затяжок у кожному девайсі вистачає приблизно на 4-5 днів використання. Від цієї продукції не залишається попелу і запах вивітрюється досить швидко, а це означає, що їх можна використовувати навіть у приміщенні!

Придбати Vaporlax можна оформивши замовлення у нас на сайті! Є різні смаки фруктові або з м'ятою, кожен зможе підібрати собі за смаком. Vaporlax — це досить відомий бренд, який вже оцінили багато користувачів і залишилися з девайсами від цього виробника. Одного пода від Vaporlax вистачає приблизно на 800 затяжок і цього вистачить на 4-5 днів звичайного використання. Купити Vaporlax — це правильне рішення, оскільки ціна/якість саме про цей продукт.

Така технологія пішла від вейпів і процес такий самий як і у девайсів, в яких потрібно було змінювати елементи для постійного використання. Тут же не потрібно нічого робити і ніяк обслуговувати девайс, достатньо дістати його з упаковки і можна використовувати! Варто відзначити, що смаки в одноразових подах дуже насичені і їхня палітра дуже велика, тому знайти для себе найбільш підходящий не буде проблемою. Різний об'єм рідини або акумулятора в девайсі впливає на кількість затяжок, оптимальною та середньою кількість прийнято вважати 800 затяжок — поди в яких затяжок більше 1000 вже вважають за «великі». Але 1000 затяжок це далеко не межа, є як і на 1600 так і на 2000 затяжок, таких девайсів вистачить на довго!

Одноразовий купити у нас в магазині просто, достатньо оформити замовлення у нас на сайті або в нашому телеграм каналі. Одноразова електронна сигарета це хороший спосіб кинути палити звичайні сигарети. Також на нашому сайті ви можете Купити одноразку оптом

Переваги одноразових подів

Одноразові поди мають ряд переваг, таких як:
— відсутність їдкого сигаретного запаху
— не потрібно постійно відходити від оточуючих, щоб не заважати
— як правило їх можна використовувати в зоні IQOS friendly та GLO zone
— не потрібно носити з собою пачку і запальничку, девайс має дуже компактну форму і практично не займає місця, за розмірами приблизно як ручка
— не залишає після використання запах на руках
— відсутній потім неприємний присмак
— немає попелу
— можна використовувати в приміщеннях, оскільки запах швидко вивітрюється і не просочує навколишні елементи.
— не залишає слідів використання на зубах

No products were found matching your selection.

Меню
Close

Кошик

Close

Обране

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей політика конфіденційності.

Already got an account?

Close

Close

Категорії