• Фільтри
  • Сортувати

Одноразові поди

це унікальна система за допомогою якої можна використовувати продукт, не думаючи про догляд за ним. У таких пристроях знаходиться ємність з рідиною в якій міститься сольовий нікотин і ароматизатор з тим смаком, який ви собі підберете, акумулятор розрахований щоб випарувати всю цю рідину. Таких подів вистачає від 300 до 2000 затяжок, залежно від бренду та лінійки самого пристрою.

Наприклад HQD є лінійка HQD Cuvie і буде до 400 затяжок в одному поді. HQD купити можна у нас в магазині, просто оформивши замовлення на сайті або в будь-якому зручному для вас месенджері за номером телефону. Також можна купити одноразовий под Україна з доставкою до будь-якої точки країни. Надсилаємо щодня, в середньому доставка 1-2 дні. Якщо потрібно HQD купити Київ, у нас є точки самовивезення, де можна забрати своє замовлення! В асортименті також є й інші види одноразових подів.
У нас представлено кілька брендів, у яких у девайсах кількість затяжок близько 800. Це такі як PUFF, Vaporlax, Elf Bar та інші!

PUFF Bar купити у нас в магазині дуже просто, можна оформити замовлення на сайті або зателефонувавши нам за номером, який вказаний у розділі Контакти! Є кілька смаків PUFF! Кожен зможе підібрати собі до смаку. 800 затяжок у кожному девайсі вистачає приблизно на 4-5 днів використання. Від цієї продукції не залишається попелу і запах вивітрюється досить швидко, а це означає, що їх можна використовувати навіть у приміщенні!

Придбати Vaporlax можна оформивши замовлення у нас на сайті! Є різні смаки фруктові або з м'ятою, кожен зможе підібрати собі за смаком. Vaporlax — це досить відомий бренд, який вже оцінили багато користувачів і залишилися з девайсами від цього виробника. Одного пода від Vaporlax вистачає приблизно на 800 затяжок і цього вистачить на 4-5 днів звичайного використання. Купити Vaporlax — це правильне рішення, оскільки ціна/якість саме про цей продукт.

Така технологія пішла від вейпів і процес такий самий як і у девайсів, в яких потрібно було змінювати елементи для постійного використання. Тут же не потрібно нічого робити і ніяк обслуговувати девайс, достатньо дістати його з упаковки і можна використовувати! Варто відзначити, що смаки в одноразових подах дуже насичені і їхня палітра дуже велика, тому знайти для себе найбільш підходящий не буде проблемою. Різний об'єм рідини або акумулятора в девайсі впливає на кількість затяжок, оптимальною та середньою кількість прийнято вважати 800 затяжок — поди в яких затяжок більше 1000 вже вважають за «великі». Але 1000 затяжок це далеко не межа, є як і на 1600 так і на 2000 затяжок, таких девайсів вистачить на довго!

Одноразовий купити у нас в магазині просто, достатньо оформити замовлення у нас на сайті або в нашому телеграм каналі. Одноразова електронна сигарета це хороший спосіб кинути палити звичайні сигарети.

Переваги одноразових подів

Одноразові поди мають ряд переваг, таких як:
— відсутність їдкого сигаретного запаху
— не потрібно постійно відходити від оточуючих, щоб не заважати
— як правило їх можна використовувати в зоні IQOS friendly та GLO zone
— не потрібно носити з собою пачку і запальничку, девайс має дуже компактну форму і практично не займає місця, за розмірами приблизно як ручка
— не залишає після використання запах на руках
— відсутній потім неприємний присмак
— немає попелу
— можна використовувати в приміщеннях, оскільки запах швидко вивітрюється і не просочує навколишні елементи.
— не залишає слідів використання на зубах

No products were found matching your selection.

Меню
Close

Кошик

Close

Обране

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей політика конфіденційності.

Already got an account?

Close

Close

Категорії