• Фільтри
 • Сортувати
 • Oden’s Cold Extreme 220 грн. 200 грн.
  Виробник GN Tobacco
  Бренд Ode’ns
  Міцність ⚫⚫⚫⚪⚪
  Нікотин 22 мг/г
  Смак Ментол
  Вид снюса Сухий
  Розмір пакетиків Стандартний
  Грам у банці 16 грама
  К-ть пакетиків 15-17 (шт)
 • Odens Double Mint 220 грн. 200 грн.
  Виробник GN Tobacco
  Бренд Ode’ns
  Міцність ⚫⚫⚫⚪⚪
  Нікотин 22 мг/г
  Смак М'ята
  Вид снюса Сухий
  Розмір пакетиків Стандартний
  Грам у банці 10 грама
  К-ть пакетиків 13-15 (шт)
 • Odens Extreme White Dry Slim 180 грн.
  Виробник GN Tobacco
  Бренд Oden’s
  Міцність ⚫⚫⚫⚪⚪
  Нікотин 22 мг/г
  Смак М'ята
  Вид снюса Сухий
  Розмір пакетиків Слім
  Грам у банці 13 грам
  К-ть пакетиків 20 (шт)
 • Odens Original Loose 250 грн.
  Виробник GN Tobacco
  Бренд Oden’s
  Міцність ⚫⚫⚫⚪⚪
  Нікотин 22 мг/г
  Смак Тютюн, бергамот
  Вид снюса Розсипний
  Грам у банці 40 грам

Снюс Оденс

Снюс «Оденс» — це справжній шведський снюс, який відрізняється не лише якістю, а й приємною ціною - його вартість можна порівняти з ціною російських виробників. Якщо ви шукаєте доступний шведський снюс з добірного тютюну, Оденс кол драй вам точно сподобається.

У чому особливість снюса Odens?

Odens відрізняється збалансованим складом, в якому немає нічого зайвого: натуральні ароматизатори, сіль для кращого поглинання тютюну, зволожувач та регулятор кислотності для приємного смаку. І, звісно, ​​сам тютюн.

Продукт виготовляють на заводах у Швеції. Ви можете бути впевнені: під час підготовки сировини здійснюється суворий контроль відповідно до шведських стандартів. Тютюнове листя ретельно обробляються, тому в них міститься мінімум токсичних речовин.

Міцність становить 22 мг/г. Це не найлегший вид снюсу, тому ми рекомендуємо його використовувати класичним курцям чи досвідченим користувачам. Смак переважно м'ятний, іноді з ароматом тютюну. Подушечки відрізняються рівномірним та ненав'язливим смаком. Ненав'язливий аромат – велика перевага для тих, хто не любить надто яскраві смаки, які, наприклад, зустрічаються у безтютюнових сумішей.

Снюс виготовлений з урахуванням шведських вимог до якості за особливою формулою, тому дає плавний нікотиновий удар. Навіть якщо ви до цього не використовували снюс, швидше за все, неприємних відчуттів (запаморочення, нудоти) ви не відчуєте. Аромат також розкривається поступово та відчувається весь період розсмоктування.

Час використання одного пакетика - від 5 до 30 хвилин. У шайбі порційного снюсу знаходиться 20 ніпаків, а під кришкою є відділ для використаних пакетиків.

Як вибрати Оденс і де купити?

Серія White Dry – це снюс, який дає плавний та потужний нікотиновий удар. Якщо продукт без позначки Slim, то пакетики снюс у ньому будуть стандартні прямокутні. Slim означає, що ніпаки будуть менше звичайних, вужчими. У лінійці є розсипний снюс - Odens Cold Extreme Loose. Цей снюс потрібно скочувати в кульки і закладати під губу, він не розфасований пакетиками. Якщо вам зручніше використовувати готові порції, вибирайте порційний "Оденс".

У нашому інтернет-магазині є 5 видів снюсу "Оденс", тому ви зможете вибрати оптимальний варіант для вас. Ми гарантуємо, що закуповуємо лише оригінальну продукцію. У нашому магазині не може бути підробок, тому не сумнівайтеся: наш «Оденс» - це справжній шведський снюс найвищої якості.

Снюс Оденс огляд

No products were found matching your selection.

Меню
Close

Кошик

Close

Обране

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей політика конфіденційності.

Already got an account?

Close

Close

Категорії