• Фільтри
  • Сортувати

Elf Bar одноразові поди

Elf Bar — це один із найпопулярніших брендів, який займається виробництвом одноразових електронних сигарет (pod-систем).

Ельф бар є у різних смаках і розрахований на різну кількість затяжок.

Особливості електронних сигарет Ельф бар

Elf Bar - це одноразова підсистема. За принципом дії вона схожа на звичайний вейп, але відразу після того, як ви дістали її з коробки, ви можете її використовувати. Її не потрібно заряджати чи заправляти. Як тільки закінчиться рідина або сяде акумулятор, ви просто викидаєте пристрій та берете новий. На пристрої немає кнопок, він починає працювати тоді, коли ви затягуєтеся. Основа - сольовий нікотин, міцністю від 2-х до 5-ти відсотків.

Elf Bar відрізняється від інших одноразових сигарет великою палітрою смаків та надійним використанням. Якщо виробник заявляє, що сигарети вистачить на 800 затяжок, то стільки вона і прослужить. Крім того, яскравий смак рідини не слабшає до останніх затягувань.

А ще одноразова сигарета – це зручно, бо:

— Не треба заряджати. Більше не станеться ситуації, в якій вейп розрядився в самий невідповідний момент.
— Можна тримати кілька одноразових сигарет із різним смаком. Поки ви не використовуєте одноразки Ельф Бар, вони не розряджаються. Тому ви можете замовити відразу кілька смаків та користуватися ними по черзі.
— Це компактно. Навіть Ельф Бар 1500 легко поміщається у кишеню.
— Приємний запах не дратує оточуючих. На відміну від запаху сигарет або систем нагрівання тютюну, у всіх одноразок м'який та приємний запах, який не викликає негативу у оточуючих.
— Не треба обслуговувати. Тут не перегорить ґнот, не вийде з ладу акумулятор — сигарета пропрацює рівно стільки, скільки заявлено виробником.
— Легко замінять класичні цигарки. Міцність одноразових сигарет достатня, щоб заповнити потребу в нікотині навіть у затятого курця. При цьому ви не відмовляєтесь від процесу куріння, просто змінюєте його на менш шкідливу звичку.
— Немає продуктів горіння, як у класичних сигаретах.

Elf Bar Lux 

Ельф Бар Люкс - Це новинка серед продуктів бренду. Буває elf bar 1500 та на 800 затяжок. У лінійки «Люкс» відрізняється дизайн (на кожному пристрої є цікавий принт) та смаки. Найпопулярніші з них:

Elf Bar LUX 1500 Strawberry Banana
Elf Bar LUX 1500 Pink Lemonade
Elf Bar LUX 1500 Peach Mango Guava

У нашому інтернет-магазині є великий вибір одноразових сигарет. Доставляємо по всій Україні "Новою Поштою". Якщо у вас виникли запитання, зв'яжіться з нашим менеджером.

No products were found matching your selection.

Меню
Close

Кошик

Close

Обране

Great to see you here!

A password will be sent to your email address.

Ваши личные данные будут использоваться для упрощения вашей работы с сайтом, управления доступом к вашей учётной записи и для других целей, описанных в нашей політика конфіденційності.

Already got an account?

Close

Close

Категорії