• Фільтри
  • Sort by
    ...

Ельф бар з зарядкою

заряджаємий Elf Bar – це вже давно не новинка на українському ринку, а екологічна та практична річ, одна з найзручніших форм вейпінгу. Адже розміри таких пристроїв є мінімальними, форма компактною, а вага маленьким.

Elf Bar з можливістю заряджання оснащені акумуляторами середньої ємності, які заряджаються за допомогою USB-Type-C або Micro-USB. А чому не можна поставити батарею з більшою ємністю, чи спитаєте ви? Погодьтеся, зручніше ж тримати в руці невелику електронну сигарету вага якої в межах 60 грамів, ніж велику та вагому електронку, яку до того ж потрібно десь носити? У цьому полягає ще одна перевага Elf Bar з підзарядкою. Зарядка пристроїв не займає багато часу, близько 30 хвилин триває один цикл, після якого ви зможете насолоджуватися густою парою не один день.

Основні переваги заряджуваних Elf Bar?

      - Компактні розміри;

      Тривалість паріння;

      Вища екологічність;

      Большое количество затяжек;

      Практичність.

Який Elf bar вибрати?


Одні з найбільш продаваних та популярних Elf Bar із зарядкою є Elf Bar BC3000, Elf Bar BB300, Elf Bar BC4000, Elf Bar LB5000. Ці моделі мають вбудований картридж, який не можна дістати або витягти. Чого не скажеш, наприклад, про Elf Bar Elfa, який передбачає змінні передзаправлені поди з різними смаками, які змінюються за кілька миттєвостей.

Короткий гайд, як користуватись Elf Bar з можливістю підзарядки. Все дуже просто: насолоджуєтеся густою смачною парою, а як тільки світловий індикатор на панелі пристрою заблимає, підключіть пристрій до джерела живлення за допомогою потрібної зарядки, і буквально через півгодини знову насолоджуйтесь ароматною парою. Простіше нікуди.

Якщо вам ще не доводилося пробувати Elf ​​Bar, які по праву отримали можливість заряджання, то ми із задоволенням запропонуємо величезний вибір різноманітних уподобань. Хочемо запевнити, що у нашому магазині всі товари є оригінальними та відповідають стандартам якості.

Якщо ж у вас залишилися питання, наш менеджер із задоволенням відповість вам та допоможе з вибором смаку та моделі. 

Close Кошик
Close Обране
Close
Close
Категорії